У Здолбунові напали на підлітка

Злочин стався вчора близько 10 години вечора

Нападником виявився мешканець села Нова Мощаниця Здолбунівського району, який не мав раніше проблем із законом.

Докладніше розповідає прес-офіцер Головного управління Нацполіції у Рівненській області Марія Юстицька:

За цим фактом розпочате досудове розслідування. Зловмисника затримано, вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Затримати  зловмисника вдалося завдяки записам відеокамери, яка зафіксувала його на вулиці 8 Березня.

Правоохоронці з’ясовують деталі злочину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: кримінал
Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень