Названо освітні платформи в Україні, що належать російському Газпрому

Поки російські війська концентруються на кордонах України, російські державні освітні компанії вже перейшли в наступ на українському ринку

Включений до рейтингу «30 до 30» інформаційно-аналітичного видання «Forbes Україна» експерт і співзасновник освітніх курсів Prometheus Іван Примаченко на сайті Главком застеріг українців:

- Чи можна уявити собі відкриття в Україні 2021 року приватної школи, що фінансується «Газпромом», чи приватного університету, створеного підсанкційним Mail.ru?

За його словами, просто зараз, компанії лідери російського ринку онлайн-навчання Skillbox та Geekbrain (ІТ освіта) розпочали активну експансію в Україну.

Випускник істфаку КНУ ім. Шевченка та Стенфордського університету Іван Примаченко

На кону десятки мільйонів доларів

Обидві були частиною підсанкційної Mail.ru, обидві нещодавно були придбані «Газпромом», численні дочки якого теж знаходяться під санкціями.

- Компанії відкривають «українські» філіали, агресивно інвестують великі бюджети в рекламу, масово скуповують промо-дописи на сторінках популярних блогерів, які, можливо, навіть не підозрюють, що співпрацюють з представниками держави агресора.

Примаченко вважає,

- Якщо не зупинити російську експансію зараз, то вже за кілька років вони матимуть сотні тисяч українських студентів.

 

І десятки мільйонів доларів прибутку, що підуть на фінансування продовження військової агресії Росії проти України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень