Росіяни вкрали український мультфільм «Мавка. Лісова пісня»

На росії його показують як «досеансне обслуговування»

Росіяни вкрали український мультфільм «Мавка. Лісова пісня». Після початку повномасштабної війни всі кіновиробники світу перестали співпрацювати з кінотеатрами країни-агресора. Однак ті продовжують транслювати і голлівудські кінострічки, і українські, незаконно завантажуючи їх через торренти, пише Уніан.

Як повідомили творці фільму MAVKA, росіяни анонсували показ «Брати Супер Маріо в кіно». Продаючи квитки на цю кінострічку, вони включають до переліку послуг так зване «досеансне обслуговування». Під даними «обслуговуванням» мається на увазі показ фільму «Мавка. Лісова пісня».

- У кінотеатрів Росії немає дозволу на показ ні голлівудських блокбастерів, ні українських фільмів. Тож «Мавка» стала частиною нової схеми тіньового прокату в Росії.

 

Вони продають квитки на один фільм, але показують інший і називають це «досеансним обслуговуванням». Але анонси показів нашого фільму - муляж, адже у країни-терориста немає доступу до нашого мультфільму і тим більше прав на його дистрибуцію.

 

Але для нецивілізованої країни правил і законів немає.

 

Краде і у нас, і у Голлівуду. Будьте уважні, свідомі і споживайте ліцензійний контент. Адже чесність і прозорість – те, що відрізняє нас від них, - заявили творці «Мавки».

Довідка

«Мавка. Лісова пісня» - це український мультфільм, створений за підтримки Держкіно та Агентства США з міжнародного розвитку. Кінострічку показували не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу, де вона сміливо встановлювала рекорди за кількістю викуплених квитків і викликала захоплені відгуки як дітей, так і дорослих.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень