Росіяни обстріляли британський корабель поблизу Криму

Про це заявили в Міноборони РФ

Навіть викликали військового аташе Великої Британії в Москві для пояснень щодо порушення есмінцем ВМС Великої Британії державного кордону Російської Федерації (це вони про води біля нашого Криму), - повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Інтерфакс.

У заяві російського Міноборони зазначалося:

о 11:52 британський корабель перетнув російський кордон і на три кілометри увійшов в територіальне море біля мису Фіолент. Його попередили про застосування зброї в разі порушення кордону, але екіпаж есмінця не відреагував.

Мис Фіолент на мапі

Далі йдеться:

О 12:06 і 12:08 прикордонний сторожовий корабель виконав попереджувальну стрільбу. В 12.19 літак Су-24м виконав попереджувальне бомбометання (4 ОФАБ-250) по курсу руху есмінця УРЗ «Дефендер».

 

В 12.23 спільними діями Чорноморського флоту і Прикордонної служби ФСБ Росії есмінець УРЗ «Дефендер» покинув межі територіального моря Російської Федерації.

Російський літак, з якого нібито було здійснене бомбометання

Своєю чергою у Міноборони Великої Британії факт обстрілів спростували:

Попереджувальних пострілів по есмінцю Defender не проводилося. Корабель ВМС Великої Британії здійснює мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права

 

 

То чи були обстріли?

Далі вочевидь буде...

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень