Росія перекрила газ

Зупинка поставок блакитного пального триватиме, поки "Нафтогаз" не заплатить

За повідомленням голови правління Газпрому Олексія Міллера - відсьогодні поставки російського газу в Україну припиняються, оскільки закінчилася передоплата, а нових грошей не надходило.

Сьогодні станом на 10:00 ранку "Нафтогаз України" вибрав раніше передплачені обсяги російського газу. Нової передоплати не надходило. Заявки на постачання газу від "Нафтогазу України" немає. Таким чином, постачання припиняються до надходження від української компанії нових платежів, - каже Міллер.

Голова Газпрому зазначає, що відмова від закупівлі російського газу створює серйозні ризики для надійного транзиту газу до Європи. Раніше глава Міненерго України Володимир Демчишин заявив, що не бачить необхідності в здійсненні передоплати Газпрому за поставки газу до кінця четвертого кварталу 2015 року, оскільки Україна має достатні запаси газу у своїх сховищах, а також сподівається на зниження ціни на російський газ у першому кварталі 2016 року.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень