Росія готується до масштабних ударів по Україні: коли вони почнуться?

Розповіли в ISW

Росія нарощує виробництво ракет та безпілотників, щоб завдавати восени дедалі масштабніших ударів по Україні, передає УНІАН. 

Такий прогноз зробили аналітики Інституту з вивчення війни (ISW). Аналітики вказали, що останнім часом для атак росіяни все більше застосовують ракети, а різні повідомлення вказують на те, що оборонна промисловість РФ збільшує потужності з випуску ракет і безпілотників.

В ISW припускали, що росіяни можуть запускати по Україні до 2000 дронів за ніч до листопада 2025 року, якщо нинішня модель використання російських безпілотників збережеться.

У зв'язку з цим в Інституті відзначили гостру необхідність допомоги Заходу в зміцненні протиповітряної оборони України. Аналітики зазначили, що особливо важливе постачання американських систем Patriot, які можуть ефективно протистояти російській балістиці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень