"Ромео і Джульєтта": це ще не кінець

АBC зніматиме сиквел знаменитої історії

Американська телекомпанія ABC зніме продовження п'єси Шекспіра «Ромео і Джульєтта». В основі сиквела - книга письменниці Мелінди Трауб.

Здавалося б, історія Ромео і Джульєтти не потребує жодних доповнень. Однак письменниця Мелінда Трауб вирішила, що може продовжити розповідь не гірше, ніж сам Шекспір, і взялася за перо. В результаті два роки тому вийшла книга «Під нещасливою зіркою», в котрій розповідається про сім'ї Монтеккі й Капулетті після загибелі Ромео і Джульєтти.

Продюсери, які мають особливу пристрасть до різного роду приквелів і сиквелів, вхопилися за цю ідею. Вже відомий слоган нового проекту: «Чи жива любов?».

Незважаючи на те, що Ромео і Джульєтта загинули, ненависть між їхніми родинами не вщухає, а навпаки, розпалюється з новою силою. Кузена Ромео - Бенволіо - проти його волі хочуть повінчати з Розаліною (до знайомства з Джульєттою саме в неї був закоханий Ромео). Молоді люди не люблять один одного, але приховують свої справжні почуття і вдають, що готові виконати волю рідні, щоб нарешті поставити крапку в багаторічній ворожнечі між кланами і врятувати не тільки свої сім'ї, а й саму Верону.

Передбачається, що сиквел в першу чергу буде присвячений драматичній ворожнечі Капулетті та Монтеккі. На думку Vanity Fair, це буде справжня Троянська війна і мало не нова «Гра престолів».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень