Романтика – Стрільцям, сюрприз – Близнятам: гороскоп на 28 травня

А Раки можуть зіпсувати свою репутацію

ОВНИ

Зверніть особливу увагу на своє здоров’я. Вам краще не переїдати і вживати лише здорову їжу.

ТЕЛЬЦІ

Не сподівайтеся, що люди прочитають ваші думки – говоріть їм про свої бажання, щоб потім не ображатися на те, що кохана людина вас не розуміє.

БЛИЗНЯТА

Вас чекає великий сюрприз. І не надто приємний. Ваша близька людина може вас дуже розчарувати. Але не поспішайте розривати стосунки – невдовзі все владнається.

РАКИ

Вам потрібно стримувати свою агресію і уникати конфліктів. Контролюйте себе, щоб зберегти свій авторитет.

ЛЕВИ

Гарний час, щоб покращити особисті стосунки. Приділіть своїй половинці більше уваги, бо у ваших відносинах відчувається прохолода.

ДІВИ

Навіть не згадуйте про проблеми цього дня – однаково зараз не вдасться їх вирішити. Це має бути день відпочинку та релаксації.

ТЕРЕЗИ

Приготуйтеся до цікавих подій. Ви зовсім не будете чекати змін, бо ранок буде дуже спокійним і навіть нудним. Але ось потім почнеться усе найцікавіше.

СКОРПІОНИ

Відпустіть ситуацію. Не думайте про важливе, а просто робіть те, до чого прагне ваша душа. Дайте собі свободу бути собою.

СТРІЛЬЦІ

Вас чекає справжня романтика. Ви прекрасно проведете час і цей день стане одним з найяскравіших ваших спогадів.

КОЗОРОГИ

Вчіться отримувати задоволення від життя. Цей день задасть ритм на тривалий період, тому дозвольте собі більше та спілкуйтеся виключно з цікавими людьми.

ВОДОЛІЇ

У вас буде вечір одкровення. Сміливо говоріть партнеру про все, що ви думаєте і відчуваєте. Розкажіть про свої очікування. Цього дня вас точно почують.

РИБИ

Ви будете неуважними, тому краще не займатися чимось важливим. Займіться поточними справами і намагайтеся нікого не повчати, щоб не відштовхнути від себе людей.

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень