Рокитнівські енергетики запобігали аварії на дорозі та знеструмленню цілого села (ФОТО)

Дерево могло обірвати мережі

Той самий майстер з ремонту устаткування  - Леонід Берташ. Фото тут і далі - Рівнеобленерго.

Під час профілактичного огляду електромереж району на межі охоронної зони, поблизу проїжджої частини, було виявлене поламане під час негоди дерево в аварійному стані.

У випадку його падіння могла б серйозно пошкодитися мережа 10 кВ – постраждала б і лінія, і опори. Про це повідомляє речниця Рівнеобленерго Алла Ліхачова:

- Це могло б стати причиною знеструмлення села Залав’я Рокитнівського району. Також дерево при падінні могло б перегородити дорогу.

 

У Рокитнівському РЕМ не стали зволікати — на місце негайно виїхала бригада району електричних мереж з майстром з ремонту устаткування Берташем Леонідом Петровичем.

 

Завдяки складній та кропіткій роботі працівників району загрозу оперативно ліквідували. 

Нагадуємо, згідно з чинним законодавством утримання зелених насаджень, в тому числі й в охоронних зонах повітряних ліній, повинні здійснювати їхні власники.

А це органи місцевого самоврядування, підприємства, на території яких, або в зоні відповідальності яких перебуває насадження, власники присадибних та прилеглих ділянок.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень