Роботи для запуску нового тролейбусного маршруту закінчені

Про це відзвітував начальник міського управління транспорту та зв’язку Віталій Миронюк

Нагадаємо, йдеться про маршрут, який з‘єднає два автовокзали -  «Чайку» та на Київській.

На ремонт контактної мережі пішло мільйон гривень, проте, це разом з ремонтом мережі 10 маршруту. Зараз на перехресті 12 школи проводяться дорожні роботи з розширення проїжджої частини дороги, які за прогнозами мають закінчити до весни. Крім цього, торік тролейбусним управлінням було закуплено майже за мільйон гривень два тролейбуси, що були у використанні, та замінили інформаційні таблиці на зупинках громадського транспорту – на ці роботи використали 56 тисяч. Торік на управління транспорту і зв’язку виділили 300 тисяч гривень, зауважимо, що в управлінні працює четверо працівників.

 

 

  

 

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень