Робіть «Добро на Різдво». Допоможіть здійснити мрію Аліні Спасіба

Акція «Добро на Різдво» традиційно проводиться Рівненським Палацом дітей та молоді

ПДМ підготував розповідь про дівчину з такими незвичними іменем та прізвищем - Аліну Спасіба, яка два роки тому втратила тата

Він загинув, захищаючи луганський аеропорт.

Рана у серці дівчинки і її мами була настільки глибокою, що залишатися у рідному Новоград-Волинську вони більше не могли. Все навколо нагадувало про час, коли сім’я була разом і щасливою.

Влітку Аліна з мамою наважилися переїхати у Рівне і почати життя з нового аркуша.

У Рівному мама Аліни Наталя влаштувалася на роботу, Аліна у новій школі знайшла нових друзів. Разом з мамою вони йдуть далі, але вже без того, хто їх любив понад усе.

Аліна активна і творча натура. Вишиває, мріє повернутися до танців, якими в Новограді займалася 9 років поспіль. А поки що, починаючи життя з початку, всерйоз зайнялася легкою атлетикою.

Та для цього їй потрібні кросівки та тепла спортивна жилетка. І ще Аліна хоче отримати на Різдво планшет, який вона  використовувала б замість книжок у школі.

Це найменше, що може зробити Різдво цієї дівчинки яскравішим. Її ж найбільша мрія - щоб закінчилася війна, яка забрала у неї найдорожчого - тата.

Поділіться добром. Зробіть дитині омріяний подарунок на Різдво. Дзвоніть до  координатора проекту Палацу дітей та молодіза номером 098 23 33 549. Або ж перерахуйте кошти на придбання подарунку на рахунок МГО «Сприяння позашкільній освіті», розрахунковий рахунок 26000000006551 в ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ЗКПО код ЕДРПОУ 22566386 з  призначенням «Благодійні внески «Добро на Різдво».

Робіть добро на Різдво!

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень