Рівнянина чотири роки тероризують колектори через чужий борг

Телефонують йому від одного до кількох разів на день майже щоденно

Найраніше перший дзвінок роблять о 7.30 год, останній – о 21.45. Потерпає від колекторів фірми "Пріма колект" заступник директора Рівненського економічно-технологічного коледжу Руслан Алексіюк. Вони почали йому телефонувати через рік після того, як він у складі української делегації у 2012 році з’їздив до Швеції.

Детальніше розповідає Руслан Алексіюк:

У складі делегації були від департаменту сім’ї і молоді Мінстерства соціальної політики.

 

І організація «Oleh» у Вінниці - таке об’єднання чоловіків за гендерну рівність - займалася оформленням документів (ми туди здавали свої паспорти закордонні і вітчизняні копії для виготовлення віз).

 

І ось минає рік після того. До мене телефонують і кажуть: «Чи знаєте ви такого Володимира Марценюка?». Кажу: «Звичайно, знаю. Він був керівником групи. Возив нас у Швецію».

 

Це у було у вересні 2013 року. А з жовтня мені почали телефонувати: «Передайте Володимиру Марценюку інформацію: він винен гроші у банк».

За словами Руслана Алексіюка, телефонують колектори зі стаціонарних телефонів зі львівськими чи київськими номерами.

Я спочатку пробував пояснювати щось. Потім, коли телефонували у момент, як моя дитина була з температурою  – посилав до дідька. Потім, коли по 3-4 рази поспіль протягом півгодини телефонували,  я почав їм телефонувати і влаштовувати скандали.

Руслан Алексіюк - відомий у Рівному шоумен, ведучий концертів

Звертався Руслан Алексіюк у березні цього року по телефону і в поліцію. Там сказали, що його звернення прийняте і пообіцяли розібратися. І все на тому. А колектори продовжують телефонувати.

Тим часом чоловік, якого колектори називають боржником, вільно пересувається по світу.

Чоловік, який винен гроші, бачу по Фейсбук, літає у Швецію, Голландію, Німеччину. Вони йому нічого не можуть зробити, бо він поміняв номер телефону. А мені наярюють, - скаржиться Руслан Алексіюк.

Керівник громадської організації «Oleh» у Вінниці Володимир Марценюк ( фото http://gurt.org.ua)

Міняти номер телефону Руслан не хоче. Пояснює, що цей номер у нього понад десять років і його знають чимало людей. І не розуміє, чому має відповідати за борг людини, з якою був знайомий ще п'ять років тому і відтоді з нею не спілкувався, тим паче, що не був його поручителем за кредитом. 

Ситуацію коментує керівник правових програм Рівненської обласної організації "Комітет виборців України", адвокат Микола Глотов:

Якщо в телефонних розмовах не має погроз вчинити фізичну розправу чи інші дії, які можуть бути кваліфіковані як злочин, то з допомогою правоохоронних органів примусити таких осіб не телефонувати неможливо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень