Рівнянин взяв участь в масштабному марафоні

Сергій Гамлюк взяв участь у «Wizz Air Kyiv City Marathon 2016», що є найбільшим київським марафоном

Дистанція марафону склала 42 кілометри 195 метрів. Цю відстань Сергій подолав за 4 години 21 хвилину. Зізнався, цьогоріч результат гірший, ніж торік, майже на годину. Втім, як розповідає, завадили погодні умови.

Цьогоріч в Wizz Air Kyiv City Marathon 2016 взяли участь понад 6 500 людей. Втім, до фінішу дійшло тільки 640. Також Сергій Гамлюк розповів, що серед учасників були і відомі в країні люди, зокрема помітили там Віталія Кличка.

Бігом займається Сергій не професійно – в житті він звичайний підприємець. Розповідає, що хоч і не тренується щодня, все ж дуже любить бігти саме професійні марафони. І одним з найголовніших моментів в них є підтримка людей, що стоять на узбіччі з плакатами.

[media=71522]

Все це Сергій Гамлюк розповів в ефірі Радіо Трек в ранковій програмі «Кава з перцем».

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень