Рівнянин вражений сучасним українським вагоном (ФОТО)

Мова іде про потяг Інтерсіті Херсон-Київ

На наш Viber (38063-73-4-1064) надійшло повідомлення від рівнянина Олега, який повертається з відрядження. Його вразила сучасність вагону першого класу швидкісного потягу «Інтерсіті» сполученням Херсон-Київ. До слова, цей потяг почав свою роботу тільки у червні цього року, і дістатися з одного міста в інше можна за 7 годин. 

Варітсть такої поїздки у вагоні першого класу складає 280 гривень. Натомість квиток на звичайний потяг Херсон-Київ, який перебуває у дорозі значно довше (більше 12 годин), коштує 240 гривень. 

Рівнянин розповів, що цей вагон можна використовувати як електричку підвищеного комфорту з 4 місцями для сидіння, 6 місцями для сидіння, як купе та СВ. Крім того, у кожному купе працює інформаційне табло, можна викликати провідника. Набільша ж втіха для пасажирів - можливість підзарядити свої телефони чи інши гаджети та два індикатори на табло, які сповіщують про те, яка вбиральня вільна.

Бар у цьому поїзді, який має ще 4 звичайних вагони, не працює. Проте можна замовити чай, каву та печиво. Немає поки у цьому поїзді і Wi-Fi. 

До слова, не так давно наш кореспондент їздив у кабіні машиніста іншого швидкісного потягу сполученням Рівне -Львів. 

Якщо у вас вразили подорожі Рівненщиною, Україною або ви стали свідком ДТП також пишіть на наш Viber.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень