Рівнянин вербував жінок у сексуальне рабство

Його «підопічні» мали відправитись до Ізраїлю

34-річний житель Рівного підшукував на території області та вербував молодих жінок з метою їхньої подальшої сексуальної експлуатації за кордоном.

Зокрема у червні 2017 року рівнянин пообіцяв двом молодим жінкам високооплачувану роботу на території Республіки Ізраїль, пов’язану з наданням послуг сексуального характеру, а також фінансову допомогу у виготовленні документів для цієї «подорожі».

Зловмисник знав про відсутність у жінок постійного місця роботи та скрутне матеріальне становище. Увійшовши в довіру та використовуючи уразливий стан жінок, він схилив їх до трудової експлуатації, попередивши, що

половину коштів вони повинні будуть віддавати людям, які забезпечуватимуть їхню «безпеку» на території іншої держави, тим самим втягнувши їх у боргову залежність.

Проте, вивезти жінок за кордон чоловіку не вдалося.

Під час обшуку у помешканні зловмисника правоохоронці виявили та вилучили психотропну речовину (амфетамін) у великій кількості, а також каміння бурштину, набуте злочинним шляхом.

Між іншим, за вчинення вказаних злочинів передбачено найсуворіше покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

За матеріалами прокуратури Рівненщини.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень