Рівнянин торгував фальсифікованим алкоголем

В чоловіка вилучили майже 600 літрів етилового спирту

Рівнянину оголосили про підозру в торгувлі фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

За фактом незаконного придбання з метою збуту та зберіганні з цією метою незаконно виготовлених алкогольних напоїв з використанням підроблених марок акцизного податку і спирту етилового повідомлено про підозру 38-річному рівнянину.


Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, не будучи зареєстрованим як ФОП, у травні – червні цього року придбав з метою подальшого збуту незаконно виготовлені алкогольні напої. Під час санкціонованих обшуків, у липні, у нього вилучили 580 літрів спирту етилового та горілки у різній тарі, а також незаконно виготовлені алкогольні напої у скляних пляшках відомих марок, на корки та горловини яких наклеєні підроблені марки акцизного податку.
 

Якщо буде доведена вина чоловіка то йому грозить позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.


 Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень