Рівнянин став першим заступником міністра освіти на науки

Володимир Ковтунець, народився на Рівненщині та тривалий час працював в РДГУ

Кабінет міністрів призначив Володимира Ковтунця першим заступником міністра освіти і науки України. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

До цього він з 22 липня 2016 року працював заступником глави Міносвіти.

До МОН він обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Володимир Ковтунець багато років є експертом проекту "Альянс USETI" в Україні. Кандидат фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства. Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Володіє англійською та німецькою мовами.

Він народився у селі Ясининичі, Рівненського району. У період 1980–1994рр — асистент, старший викладач, доцент, у 1992–1994 рр — декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Рівненського педагогічного інституту (нині РДГУ).

Згідно з декларацією, торік він заробив 847 тис. грн, більша частина - від підприємницької діяльності.

Нагадаємо, Кабмін сьогодні, 23 серпня, задовольнив  заяву Інни Совсун про звільнення з посади першого заступника міністра освіти і науки України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень