Рівнянин став першим заступником міністра освіти на науки

Володимир Ковтунець, народився на Рівненщині та тривалий час працював в РДГУ

Кабінет міністрів призначив Володимира Ковтунця першим заступником міністра освіти і науки України. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

До цього він з 22 липня 2016 року працював заступником глави Міносвіти.

До МОН він обіймав посаду заступника директора з наукової роботи Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

Володимир Ковтунець багато років є експертом проекту "Альянс USETI" в Україні. Кандидат фізико-математичних наук, член Українського математичного товариства. Автор 36 наукових праць з математики та інформатики. Володіє англійською та німецькою мовами.

Він народився у селі Ясининичі, Рівненського району. У період 1980–1994рр — асистент, старший викладач, доцент, у 1992–1994 рр — декан факультету інформатики та обчислювальної техніки Рівненського педагогічного інституту (нині РДГУ).

Згідно з декларацією, торік він заробив 847 тис. грн, більша частина - від підприємницької діяльності.

Нагадаємо, Кабмін сьогодні, 23 серпня, задовольнив  заяву Інни Совсун про звільнення з посади першого заступника міністра освіти і науки України.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень