

Постраждало двоє осіб
Автопригода трапилася вчора вранці, близько 8.20, в одному з сіл Пустомитівського району. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області:
Як попередньо встановили правоохоронці, зіткнулись автомобілі Mitsubishi, яким керував 61-річний мешканець Рівного, та Skoda «Octavia», за кермом якого перебував 30-річний мешканець Червонограда. Внаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримали водій та пасажир Skoda.
Де саме сталася аварія, поліцейські не уточнюють. Правоохоронці встановлюють обставини події та вирішують питання про відкриття кримінального провадження.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Під Луцьком родина «ковбасних магнатів» влаштувала королівське весілля для сина (ВІДЕО)
Жінки за знаком Зодіаку, яким не варто працювати
Діти ходять на гуртки, а дружина знайшла роботу: Притула розповів, де його сім’я
Скільки може тривати відпустка вчителів під час війни? Відповідь МОН
Дзідзьо та Зіброва звинуватили у виступі на мажорному весіллі «ковбасників» під Луцьком (ВІДЕО)
Поліцейський, що збив у Рокитному двох дітей, був п’яним
П’яний підліток викрав у батька авто і протаранив поліцію (6 ФОТО)
Смертельна ДТП на Рівненщині: під колеса Mercedes потрапив пішохід (ФОТО)
У Рокитному під колеса автівки потрапили діти. За кермом був поліцейський (ФОТО)
П’яний за кермом мало не вбив 5 жінок на 8 Березня у Рівному (ФОТО)
Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.
Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]
20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878