Рівнянин єдиний з українців, хто потрапив у суперфінал Чемпіонату світу з фристайлу. Ексклюзивне (ВІДЕО)

Там була ще одна рівнянка

Рівнянин Дмитро Котовський – шостий на Чемпіонаті світу з фрістайлу в Алмати, Казахстан. Про це повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Федерацію лижного спорту України.

Для молодого лижного акробата це дебютний дорослий Чемпіонат світу - і відразу в суперфінал.

Дмитро Котовський - єдиний з української команди, кому вдалося позмагатися в суперфіналі.

 

Інші спортсмени не перетнули цю межу через технічні помилки, зокрема під час приземлення.

Чемпіонат світу з лижної акробатики. Фінал, чоловіки

  1. Максім Буров (СФР) - 135
  2. Крістофер Лілліс (США) - 133.5
  3. Павєл Кротов (СФР) - 127.5
  4. Пірмін Вернер (Швейцарія) - 113.72
  5. Ілля Буров (СФР) - 83
  6. Дмитро Котовський (Україна) - 82

У дівчат двоє були у фіналі рівнянка Анастасія Новосад та Ольга Полюк (Хмельницький): до ТОП-6 пробитися не вдалося. Вони завершують особисті змагання на 10 та 12 місцях. Надія Мохнацька на 13 позиції.

А от стрибнув Дмитро Котовський – дивіться тут:

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень