Рівняни знатимуть, на що витрачають гроші місцеві комунальні підприємства

При кожному такому підприємстві створюватимуть наглядову раду

Можливість створення такого управлінсько-дорадчого органу обумовлюють зміни в законодавстві, згідно з якими при всіх комунальних та державних підприємствах можуть бути створені наглядові ради за 6 місяців. Рішення було ухвалене 24 червня, але досі в жодному з міст не почалася робота зі створення.

В Рівному громадські активісти, спільно з представниками влади вирішили все ж розпочати процес. Однак, як пояснює ініціатор зустрічі, експерт в сфері ЖКГ Сергій Пінчук, створення наглядових рад може тривати від 3 до 5 місяців.

Особливість в тому, розповідає Пінчук, що наглядова рада буде здійснювати не лише контроль за тим, на що підприємство витрачає кошти та як працює, а й зможе пропонувати міському голові кандидатури на призначення та звільнення  директора підприємства.

Втім, аби почати процес створення таких рад в Рівному, потрібно спочатку аби сесія міської ради ухвалила низку відповідних рішень. Потім потрібно буде внести в статути підприємств положення про наглядові ради, а також обрати безпосередньо членів кожної з них.

Як розповідає Сергій Пінчук, директори КП не проти співпраці з такими органами. Далі пряма мова:

Ще раніше, до набрання чинності цього Закону, вони готові були, навіть говорили, що давайте будем створювати при наших підприємствах дорадчо-консультативні ради, на які ми будемо виносити пропозиції, які треба виконувати, і які не завжди однозначно сприймаються і ми хотіли б отримувати тут підтримку громадськості, тому що це важливо для громади

Всього в місті нині функціонує 24 комунальні підприємства, серед яких КАТП 1728, «Рівненський міський трест зеленого господарства» та «Міськсвітло».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень