Рівняни здобули для України перемогу на Всесвітніх змаганнях (ФОТО)

Школярі брали участь у World Cool Games у столиці

Минулими вихідними Київ приймав спортивні змагання World Cool Games. Команда рівненських школярів уже вдруге бере участь у таких зустрічах, і минулого року вже здобувала перемогу на змаганнях у Греції.


У змаганнях брали участь вісім команд школярів віком від 13 до 17 років. Це представники 7 країн світу: Азербайджан, Грузію, Казахстан, Китай, Молдову, Хорватію, Україну та місто Київ.

Власне команду яка представляла Україну представляла команда Рівненського НВК «Колегіум».

Змагання проходили у два етапи – групового раунду та плей-офф. Крім змагань на школярів чекала і насичена культурно-розважальна програма. Впродовж усього перебування в Україні школярі ходили на екскурсії, проводили цікаві презентації своїх країн, позмагалися у лазертазі, а також спробували свої сили на скеледромі та у стрибках на батуті.

У підсумку переможцем стала збірна України, друге місце за Китаєм, два третіх поділили між собою Хорватія і місто Київ. Далі йдуть Казахстан, Молдова, Грузія й Азербайджан.

Збірну України представляли: Дишкант Олександр, Дмитрук Євгеній, Цегельник Тетяна, Никитюк Станіслав, Дячук Софія, Солодчук Анатолій, Карачун Вікторія, Дзюра Роман та керівник − вчитель фізичної культури Олег Левенець.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень