Рівняни замість корпоративу допомогли притулку для тварин (ФОТО)

Працювали у здолбунівському притулку «Надія на дім»

Допомогти тваринам замість проведення корпоративної вечірки вирішили працівники ОПТІ 579. Притулок для тварин «Надія на дім» знаходиться у Здолбунів, і про пані Ніну, яка опікується тваринами, вже не раз писали ЗМІ.

Мені особисто небайдужа доля тварин. Тому, коли керівництво запропонувало поїхати допомогти пані Ніні – ми охоче зголосилися. Очі десятків собак, які заглядають тобі в саме серце, ще довго буду пам'ятати. На жаль, забрати тваринку додому змоги не маю, але наступного разу поїду в притулок з донькою. Відповідальність варто виховувати з дитинства, – розказує Юлія Озарчук.

Волонтери, попередньо сконтактувавшись з пані Ніною та дізнавшись потреби, привезли їжу для тварин та допомогли з благоустроєм притулку.

Корпоративно-соціальна відповідальність – не новина, а норма. Ми заохочуємо працівників робити гарні справи та колективно проводити час з користю. Разом порізати дрова для притулку, завезти їжі тваринам, допомогти з благоустроєм території – це те, що кожен з нас може робити постійно. І так, це, на нашу думку, набагато цінніше для бізнесу, аніж корпоратив у кафе чи пікніки з іграми та тімбілдингом. Адже тут і відбувається найцінніше — формування команди, — коментує Людмила Осипчук.

Небайдужі рівняни показали приклад і закликають підприємства м. Рівного, великі та малі, змістити акценти та хоч раз приїхати в притулок пані Ніни, стати опікуном тварини або забрати когось у свою сім’ю.
У притулку просять не підкидати нових тварин, а навпаки — знайти тут свого чотирилапого друга.

Усі контакти притулку - тут

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень