У прощену неділю пробачення попросили у рівнян, які... насмітили на вулиці (+ФОТО)

Це зробив той, хто має це прибирати

У Рівному на вулиці Дворецькій навколо сміттєвих баків місцеві жителі залишили безлад. Фото опублікував керівник підприємства «ЕкоСвіт» Микола Ніколайчук, чиє підприємство раніше погодилося «очищати» приватний сектор Рівного.

Зі світлин видно, як навколо сміттєвих баків розкиданий старий мотлох, схожий на вміст занедбаного балкону чи горища. Чи навмисне рівняни не викинули це сміття у напівпустий сміттєвий бак – невідомо, утім керівник підприємства, яке тепер має цей мотлох вивозити, пише на своїй сторінці у ФБ, що прощає винуватців безладу:

ПОБАЧИВШИ ЦЕЙ С..Ч, ЯКІЙ МЕНІ ВЛАШТУВАЛИ НА ТЕРИТОРІЇ, ЯКУ Я ОБСЛУГОВУЮ, ХОТІЛОЛОСЯ НАПИСАТИ ВСЕ ШО Я ОДРАЗУ ПОДУМАВ, АЛЕ ....... СЬОГОДНІ НЕДІЛЯ ПРОЩЕННЯ, ТОМУ ПРОБАЧАЮ ТИМ ХТО ЦЕ ЗРОБИВ СВІДОМО ЧИ НЕ СВДОМО, ПО ЗАМОВЛЕННЮ ЧИ БЕЗ ЗАМОВЛЕННЯ ! ПРОБАЧТЕ І МЕНЕ ВСІ КОГО Я ОБРАЗИВ !

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень