Рівняни виступили на «Іграх Нескорених»

У Києві відбувся фінальний етап відбору кандидатів до Національної команди, яка представлятиме Україну на світових «Іграх Нескорених» в австралійському Сіднеї. 

Цього року Ігри відбудуться 20-27 жовтня. Вони проводитимуться вчетверте. Планується, що участь у змаганнях візьмуть 19 збірних.

За 15 місць у команді, яка представить Україну у Сіднеї, на Іграх у Києві змагалися 175 ветеранів та військовослужбовців з усієї країни. Серед них – шестеро учасників з Рівненщини.

За підсумками змагань, у рівнян – «бронза» Сергія Пандрака у плаванні.

Нагадаємо, у 2017 році на «Іграх Нескорених» у Торонто 15  українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові. 

«Ігри Нескорених» - міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень