Рівняни в соцмережах дякують комунальникам за роботу на свята (ФОТО/ВІДЕО)

І пишуть цілі поеми в прозі

Тональність тут задав ще недільний (майже опівнічний) допис відомого у Рівному журналіста та телеоператора Олександра Демчика.

Близько десятої вечора, у неділю, Олександр, рухаючись за кермом автомобіля центром (і не лише центром) нашого міста, записав на реєстратор дуже симпатичне відео нічного Рівного.

При цьому, публікуючи відео на своїй сторінці в ФБ, автор зауважив:

Часто можна прочитати критичні відгуки про роботу комунальників, на не посипані вулиці, не прибраний сніг який тільки що випав...


Ось відео з нашого автомобіля. Збоку є дата і час.

 

Якщо хтось вважає що по таким вулицям неможливо проїхати, що критичні місця не посипаються – дивіться і трохи попустіться.


P.S. Не на захист комунальників та Хомка особисто – просто заради справедливості.

Пізніше під цим дописом (та відео) у групі Ровно. Твой город / Рівне. Твоє місто розпочалася жвава дискусія, однак ми радимо вам переглянути саме відео, бо воно реально викликає позитивні емоції.

Як написав Денис Колесник

Ребята.. Комунальники .. шкомунальники .. то Такэ...

 

Спасибо За видео!!!!

 

2 год как далеко от Ровно .. А тут прям Побывал )))

 

Спасибо Большое...

Також на вайбер номер ми отримали ще в саму Різдвяну ніч (у п'ятницю) ось це фото від користувача Ігоря.

З коментарем:

06 січня, 21.00. Хтось їсть кутю на Свят Вечір, а хтось за нами сміття вигрібає.

 

До речі, це «Санком»

Люди в соцмережах зазначають також, що місто загалом непогано прибиралося від снігу упродовж усіх вихідних

Не порівняти з Києвом

Однак, усе голосніше та частіше запитують:

Коли вже нарешті у нас перестануть посипати дороги піском і почнуть використовувати реагенти?

Окремо відзначимо випадок із родиною журналістів Торбічів, які застрягли 7 січня в ліфті на Макарова

У суботу, о 19.19 Володимир Торбіч написав у себе на сторінці

Ліфт на вулиці Макарова. Новий ліфт. Гухнув і застряг. Трeба було мeншe їсти за святковим столом) Чeкаємо аварійку. А як ви святкуєтe Різдво?)

Однак вже за деякий час В. Торбіч повідомив

Визволили. 20 хв. Норм) Працівники з написом на куртках: Арм-Eко

 

Ну, впeршe за багато років застрягли. В дитинстві, памятаю, чeкав з пів години, як нe більшe. А тут за 20 хв визволили. Швидшe, ніж дeколи поліція приіжджає. То чому нe згадати добрим словом?)

Також варто зазначити, що й в найлютіші морози у Рівному (на відміну від Львова) не зупинялися ні автобуси, ні тролейбуси.

Про маршрутки варто сказати окремо, хоча...

У різдвяні вихідні легше було дочекатися тролейбуса, ніж автобуса

Працівники «ОГО» десь в соцмережах знайшли цілу поему, чи можливо навіть оду невідомої нам рівнянки Віри Моторко, яка багато попоїздила, як виглядає, у різних маршрутках України, але ніде їй не було так добре і затишно, як у маршрутках рідного міста.

Наведемо її текст повністю

10 причин, чому маршрутки у Рівному приємніші, ніж в інших містах

По-перше, я, як пасажирка, можу зайти в салон, сісти й акуратно приготувати плату за проїзд, може навіть без здачі. А не оце: ледве добігла, язик на плечі, — і бігом згадуй, в яку ж кишеню клались гроші перед виходом з хати.

По-друге, моя здача віддається мені в руки. І не буде такого, як-то якось спостерігла у Києві: хлопчина питає, де його здача з лесі українки, а водій ні сном ні духом, бо віддана ним здача не дійшла до адресата, а вийшла на попередній зупинці.

По-третє, моя здача не мандрує руками півтора десятка пасажирів. Гроші й так бруд збирають, нащо їм в цьому допомагати.

По-четверте, моя здача нікому не псує нерви. Люди, що сидять, можуть задрімати, люди, що стоять, можуть не мати вільних рук, взимку в повній екіпіровці не так легко розвернутись і т.д. Одну жіночку в київській маршрутці хтось так по-панібратськи ляпнув по плечу, що вона переполохалася і решту дороги трусилася, як заєць під кущем.

По-п'яте, водій є водієм, і тільки після зупинки маршрутки він розвертається і перетворюється на касира. А тоді навпаки. А не вдає з себе Шиву, Геріона й Аргоса одночасно, одною рукою на кермі, іншою бере гроші, ще іншою відраховує гроші, одним оком дивиться на дорогу, іншим на гроші, ще іншим на те, чи всі пасажири передають за проїзд. В Рівному не так і розженешся, а в Києві деякі маршрути ідуть більшою частиною по проспектах, де є простір. Може кияни — люди безстрашні, але мені на таке дивитись неспокійно.

По-шосте, водій не шантажує пасажирів, як оце мені випало спостерігати у Львові: «Ще не всі заплатили, поки не передасте — не поїду». (Виявилося, що зайшов пільговик, а водій не помітив, людині довелося пробиратися до нього і знову показувати посвідчення).

По-сьоме, гарно реалізували ідею талонів для пільговиків. От може перевізник везти четверо пільговиків — кожному при вході дає таку, сказати б, табличечку. Вона переважно чималенька і кольорова, щоб було видно і не хотілося випадково забрати з собою. Виходиш — віддаєш. Наступний пасажир заходить і бачить, чи є у водія вільні табличечки ( =пільгові місця). Без шуму і гаму.

По-восьме, немає в Рівному традиції кричати, коли тобі треба вийти. З незвички від раптового «на астановкє!» у мене підскакувало серце до горла. У Рівному цього нема — просто тому, що водії стають на усіх зупинках. Якщо нема на зупинці людей, можуть трохи завернути на неї, пригальмувати і запитати, чи виходять. У Києві не пригальмовують.

По-дев'яте, що випливає з восьмого, підсліпуватому пасажиру на зупинці не треба вдивлятися в номер маршрутки на горизонті і махати рукою ще на початку гальмівного шляху в страху, що якщо почнеш махати, коли транспорт вже буде близько, то він може не стати.

По-десяте, і схильна вважати, що це через усе перераховане вище, рівненські водії спокійніші і привітніші. Їм не треба весь час оглядатись, слухати крики, самим гримати на пасажирів. Якщо це читає хтось із рівнян, і не згоден, що вони справді привітні — це ви давно були де-небудь в києвах.
[media=77351]

Одне заперечення, яке я можу уявити — теоретично, на висадку й квиткування пасажирів на зупинці може піти більше часу. Але знов-таки — щось я не бачила, щоб це було настільки, щоб хтось на це зважав. Ба більше, водії можуть витратити трохи зайвого часу на те, щоб дочекатися нових додаткових пасажирів, але це зовсім інше.

Друге — що так можуть бути зайці: все одно уже привезли, куди треба, можна й не платити. Ви знаєте, не чула про таку проблему. Коли є потреба вийти на задні двері — виходять і несуть водієві гроші на передні. А якщо ти маршрутку ледве вгледів, ледве впіймав, на тебе гарикнули, що довго шукаєш гроші — то хіба їх хочеться платити?

Одним словом, гарного усім нам продовження свят!

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

Пес знайшов гаманець із банківськими картками

На вулиці Григорія Сковороди собака знайшла гаманець із банківськими картками. Одна із карток зареєстрована на ім'я Марії Бекеш. 

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Більше оголошень