Рівняни почали гірше платити за тепло

Проте до Великодня опалення у багатоповерхівках не вимикатимуть

Зупиняти опалювальний сезон до Великодня у Рівному не будуть. Тепловики ретельно відстежують прогнози погоди, але поки передумов для відключення тепла у Рівному немає, говорить директор «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький:

За прогнозами ми бачимо підвищення температури, а потім знову зниження. Тобто ми слідкуємо за температурою, і коли температура буде три доби поспіль більше 8 градусів тепла (середньодобова), тоді будемо готувати розпорядження на підпис міському голові. Поки що я не бачу, щоб до свят була можливість зупинити опалювальний сезон.

Та значно більше нині тепловики переймаються питанням боргів населення за оплату уже спожитих послуг з опалення та гарячу воду.

За словами Степана Коропецького, з січні і у лютому рівень оплати населенням значно зменшився, і оплачує населення навіть гірше, ніж було рік тому. 

Борги населення на сьогодні складають вже більше 100 мільйонів гривень. Крім того, за січень та лютий з 93 мільйонів гривень які за субсидії має відшкодувати держава, повернули Рівному тільки 9 мільйонів.  

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень