Рівняни скаржаться на неякісні енергозберігаючі лампочки

Замість обіцяних п'яти років гарантії така лампочка прослужила тільки чотири місяці

Порушив тему у соцмережі Фейсбук мешканець Рівного Святослав Клічук:

ПЕРЕЖИВ ЩЕ ОДНУ ЛАМПОЧКУ Ця енергоощадна лампочка Euro Lamp мала прослужити 50 000 годин. ЗВажаючи, що вона в була в туалеті, і екплуатуємо ми її небагато, вона мала всі шанси мене пережити на багато років. Але певне пила, нережимила, конфлікти в родині, зловживала жирним і солодким... R.I.P. Euro lamp Я переміг її на 4 місяці змагань. Це вже друга за останній рік. #Зрада і ніякої обіцяної економії по факту не виходить. Зекономив 10 грн на електроенергії, і потратив 100 грн на лампочку ))). Теперо треба шукати чеки, упаковку, малі шанси.

Така ж проблема виникла і у викладача Острозької академії Сергія Штурхецького:

Ми, напевно, їмо більше жирного... І більше сваримося) потомушо вже дві лампочки "зекономилися ")

Користувачі соцмережі висловили припущення, що згорілі економні лампочки були китайськими підробками. Тому порадили купувати лампочки європейських торгових марок чи у європейських державах. Дехто висловлював припущення, що недовговічність лампочок закладається виробником, і навіть допускав існування змови виробників задля того, щоб їхні підприємства не простоювали. Були й поради щодо того, яких торгових марок лампочки варто купувати:

Andriy Martynyuk На жаль, у нас зі світлодіодних варто купувати лиш Osram і Philips. Решта низькоякісні.Буду дуже вдячний за пораду, які ще варто купувати. Я перепробував практично всі наявні на ринку марки і дійшов до такого висновку.

Yevheniy Frankiv Я використовую Maxus. Є ще нижчого сегменту Expert Light і також жодних скарг не маю.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: споживач

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень