Рівняни ринулися за біометричними паспортами

На скільки зросла кількість таких звернень до ДМС в Рівненській області

Радіо Трек запитало у головного спеціаліста із зв‘язків з громадськістю Державної міграційної служби України в Рівненській області Валентини Іванюк.

За період очікування безвізового режиму громадяни області почали активно виготовляти біометричні паспорти для виїзду за кордон. Цьогоріч з січня до служби надійшло близько 25 тисяч звернень громадян, ще в половину більше, ніж за той самий період 2016 року.

Водночас Валентина Іванюк нагадала, що із запровадженням безвізового режиму, для роботи чи навчання в країнах ЄС все-одно доведеться візу відкривати.

До слова, вартість виготовлення біометричного паспорту обумовлюється адміністративним збором, який на сьогодні складає 557 грн.

Саме стільки коштує виготовити біометричний паспорт за 20 днів.

Вартість виготовлення за 7 днів становить 810 грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень