Рівняни просять тролейбусний маршрут «Північний-Ювілейний». Чи реально його відкрити?

Мешканці Рівного просять владу відкрити новий тролейбусний маршрут «Північний-Ювілейний», який проляже через Боярку

Подали для цього електронну петицію до міськради Рівного. І сьогодні – останній день збору підписів за неї. Втім, з необхідних 300 голосів рівнян петиція отримала тільки 81.Ми поцікавилися, чи реально запровадити такий маршрут у місті.

Розповідає в.о. начальника міського управління транспорту і зв'язку Тетяна Мартинюк:    

Зараз це на розгляді. Опрацьовується питання. Результати не можу зараз сказати. Бо це залежить від спроможності пропускної контактної мережі. Тому що вони так само хочуть, щоб цей маршрут проходив по вулиці Соборній. А контактна мережа на ту кількість, яка зараз проходить, тролейбусів, вона розрахована тільки на ту кількість. А щоб додати ще один маршрут, це буде додаткове навантаження на контактну мережу.  

 

Тетяна Мартинюк мала на увазі тролейбусну контактну мережу, тобто електролінії, з допомогою яких рухається рогатий транспорт.  

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень