Рівняни не прилетіли додому, бо пілот не бачив злітну смугу. Знову

Літак направився до Києва

Сьогодні до Рівного з Єгипту прилетів літак з туристами, однак приземлитися в рівненському аеропорту так і не зміг.

Все через погану видимість в нижній кромці хмар.

Вона складала лише 100 метрів при допустимій мінімальній видимості в 180 метрів. Представник авіакомпанії «Браво» Інна Семенюк зазначає, що:

Все через негоду. Була погана видимість, пілот двічі облетів летовище, але так і не зміг зайти на посадку.

 

Це авіація, від погоди в нас багато чого залежить, тому пілот полетів в аеропорт «Київ», де і приземлився. В столиці України погода значно краща. 

Нагадаємо, що зимові вильоти в рівненському аеропорту були під загрозою зриву. Усе через снігоочисник, який стояв у неробочому стані довгий час. Він був єдиною технікою, яка могла очистити злітну смугу від снігу. Проте, рівненська облдержадміністрація вирішила допомогти летовищу. Для цього машину передали рятувальникам для ремонту. Детальніше читайте тут: Рівненський аеропорт та рятувальники поділили російський «УРАЛ» між собою

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень