Рівняни не хочуть Голлівуду у своїй хаті (7 ФОТО)

Вхід до стоматкабінету розміщено впритул до сусідського балкону

Мешканці будинку на вулиці Пушкіна,5, що навпроти міськвідділу поліції, проти облаштування там стоматологічного кабінету. Зокрема, рівняни, що проживають на першому поверсі вказаного будинку, побоюються, що в майбутньому власник стоматології захоче облаштувати там стоянку.

Стоматологія розташована на першому поверсі 9-ти поверхового будинку

Такі наміри спростував начальник ЖКП «Покровський», до якого відноситься цей будинок, Олег Бездіжий. Каже, стоматологія має всі погоджувальні документи, згідно з якими не передбачено облаштування парковки:

Ну, проти тільки перший поверх, наскільки я знаю. Ми зустрічалися, приїзджали туди комісією, бо їм не подобається, що там колись можуть зробити автостоянку. У цих людей близько балкон до них, пеший поверх. Справа у тому, що там і в плані немає автостоянки, в садок отой ніхто заїзджати не буде. Я говорив із власником цього стоматкабінету, там просто буде викладена бруківкою доріжка до самого кабінету, - Олег Бездіжий.

Проти стоматології виступають сусіди, з першого поверху

Нагадаємо, напередодні мешканці цієї багатоповерхівки збиралися біля стоматології, протестуючи проти вирубування дерев в дворі і можливої появи там автостоянки.

Мешканці Пушкіна, 5 проти вирубування дерев у садку біля дому

Власник естетичної стоматології "Hollywood"  Інна Пекарська

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень