Рівняни можуть прогулятись віртуальною екскурсією на «Поліському трамваї»

Про рівненську вузькоколійку зняли відео в стилі National Geographic

Команда ентузіастів Ukraїner презентувала відеоролик про «Поліський трамай». Відео на Водохреще було опубліковане на YouTube.

Представники проекту Ukraїner вже приїздили на Полісся та перший ролик про наш край показали ще влітку. А днями опублікували наступне відео, присвячене поліській вузькоколійці, що слідує маршрутом «Антонівка — Зарічне».

«Поліська вузькоколійка — не лише транспортний засіб, але й одна з артерій життя на Поліссі. Цю найдовшу вузькоколійну залізницю Європи намагаються закрити, але її вберігають місцеві. На її шляху — первозданна краса соснових лісів, блакить озер і маловідомі туристичні атракції», — йдеться в дописі, яким супроводжується відео.

Паровоз із Німеччини рятує «Кукушку» на Рівненщині (8 ФОТО)

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень