Рівняни можуть отримувати знижки на електроенергію до 1000 гривень

Про таку можливість заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Дмитро Вовк

Таку знижку користувач може отримати за порушення стандарту НКРЕКП, тобто за надання неякісних послуг з електропостачання. Становитиме вона від 50 до 1000 гривень.

Така знижка йде як аванс у наступний місяць споживання. Якщо обленерго такий перерахунок не здійснило в перший місяць, вони зобов'язані у двократному розмірі це здійснити наступного місяця. Якщо не зробили і після цього, за результатами перевірки Комісія зобов'язує обленерго зробити у п'ятикратному розмірі аванс для споживача, - зазначив Дмитро Вовк.

Інформація: 112 канал.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень