Рівняни можуть отримати власну «планету» з головною новорічною ялинкою

Можна оновити фото профілю у Facebook

Рівненський фотограф  із псевдонімом Den Bassi сьогодні робитиме рівнянам «планетарні аватарки».

Чоловік відомий в мережі своїми «планетами»: фотографіями різних місць Рівного, зробленими у форматі 360о, що дозволяє перетворити зображення на кулю. Як каже сам фотомитець:

Хочеться трохи додати креативу в «сірі» будні та підняти настрій людям до рівня «новорічно-різдвяний».

Щоправда, акція триватиме 15 хвилин, адже через холодну погоду заряду батареї у фотографа вистачить максимум на 20 хвилин, тож і власні фото «планет» для профілю у Facebook зможуть отримати 10-15 рівнян.

До слова, ось інші зразки його робіт: 

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень