Рівняни їдуть на схід з гуманітарною допомогою

Планують відвезти близько 40 тонн харчів

Двічі побувати у зоні АТО, аби відвезти близько 40 тонн харчів, планують на наступному тижні представники місії «Братерство без кордонів» з Рівненщини. Продуктові пакети благодійники везуть як військовим, так і мирному населенню.  

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

«Нещодавно завезли нашим солдатам, котрі знаходяться на блокпостах по Бахмутській трасі, декілька електростанцій, кілометр кабелю, пилки для дров, руберойд та матраци. Також на їхнє прохання придбали 80 газових балонів, тож військові зможуть без проблем підігріти собі їжу», - розповів керівник місії «Братерство без кордонів» Микола Богданець.

За словами благодійника, вони постійно підтримують зв'язок із військовими у зоні бойових дій. При потребі записують, що їм потрібно. На наступний раз військові вже замовили тисячу комплектів термобілизни.

Водночас, людям, котрі живуть у підвалах, постійно везуть їжу, свічки та сірники.

Представники місії «Братерство без кордонів» допомагають військовим та мирному населенню на Сході від початку АТО. Тільки за останній рік благодійники відвезли у зону АТО близько 25 тонн харчів, засобів гігієни, медобладнання, а також будматеріали та інструменти.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень