Рівняни бояться летіти до Єгипту

Навіть попри те, що тури дуже впали у ціні

Падіння російського літака, що повертався з відпочивальниками з Єгипту, вплинуло на туристичні вподобання рівнян, а також на ціни відпочинку. Поки що рівняни в очікуванні і не поспішають летіти на Червоне море. Хоча ціни на відпочинок у Єгипті більш, ніж сприятливі, кажуть в рівненських турагенствах «Клеопатра» та «Адріатик-тур»:

Окрім низьких цін, туристам навіть пропонують безкоштовний трансфер до Львова і назад, та поки рівняни не поспішають скористатись вигідною пропозицією, кажуть туроператори. Ті, хто все ж налаштований на відпочинок, обирають інші напрямки, хоч це і коштує дорожче. Наприклад, Об‘єднані Арабські Емірати. Водночас, туроператори передбачають, що настільки низькі розцінки зберігатимуться недовго – максимум ще тиждень-два.

Нагадаємо, Державіаслужба каже, що літати в Єгипет - безпечно

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень