Рівнянка у відеоблозі поскаржилася на утиски за російську мову (ВІДЕО)

Жінка навіть повідомила, що її штовхнули, коли вона прокоментувала російською стенд, встановлений на Майдані Незалежності до Дня Перемоги над нацизмом

[media=74236]

Хоча відео рівнянки Світлани Чернової було зроблене ще в травні, воно продовжує набирати перегляди.

[media=74235]

У ньому ведуча кулінарного відеоблогу, у якої майже 90 тисяч підписників, розповідає, як у Рівному відзначалося 9 Травня, День Перемоги.

Жінка не розуміє зображень на Стенді, встановленому на Майдані Незалежності, називає учасників АТО біцями "Правого сектору", звинувачує чоловіка поруч у тому, що зробив їй зауваження за російську і навіть штовхнув (хоча на відео цього не видно), а також не звертається через це в поліцію, щоб їй нічого "не впаяли" за її російську мову.

Це відео набрало понад 14 тис. переглядів.
 

Тож Радіо Трек попросило прокометувати відео у СБУ, чи на думку його працівників воно не провокує міжнаціональну ворожнечу, про що можуть свідчити коментарі під відео.

За словами прес-офіцера ГУ СБУ в Рівненській області Інни Ілючок

У СБУ немає правових підстав навіть для проведення профілактичної бесіди з Світланою Черновою. Адже, вона просто висловлює свою думку і нікого до протиправних дій не закликає.

Між тим, пригадати як у Рівному цьогоріч відзначали День Перемоги над нацизмом у Другій світовій Ви можете за цим посиланням.

[media=74237]

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень