Рівнянка Ніна Скиба номінована на Премію Євромайдану SOS - 2015

Премію вручали у столиці за щоденну волонтерську роботу або волонтерський вчинок

[media=50437]

Серед номінантів і наша землячка – керівник рівненської «Жіночої сотні», яка багато сил та енергії щоденно віддає волонтерській роботі, допомагаючи захисникам України. Нещодавно повернулася з Мар’янки та Краматорська.

[media=50438]

Євромайдан SOS пишуть про Ніну Скибу:

Вона системно допомагає бійцям на сході. Коли нам писали про номінування цієї людини на Премію, стало відомо, що в цей день вона збирається знову на Cхід. Волонтерський рух захопив її ще під час Революції Гідності. Проводить багато різноманітних заходів та тим самим збирає на потреби воїнів АТО. Забезпечує бійців найнеобхіднішим. Та окрім допомоги учасникам АТО, опікується і дитячими будинками, і будинками пристарілих, і малозабезпеченими сім'ями. В рідному, невеличкому містечку її знають всі. 

Привітав Ніну й міський голова Рівного Володимир Хомко.

[media=50436]

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень