Рівняни у Харкові пропустили 4 голи, але залишились лідерами Першої ліги

«Верес» програв після 13 перемог

На позначці у 14 матчів поспіль перервалася безпрограшна серія «Вереса» у чемпіонаті Першої ліги.

У цих поєдинках рівняни здобули 13 перемог і лише одного разу зіграли внічию.

Разючу серію народного клубу у Харкові зупинив «Металіст 1925».

Напередодні зустріч завершилась рахунком 4:1 (2:0) на користь харків’ян.

Наступний матч у рамках Першої ліги «Верес» проведе вже за 4 дні, 21 травня, з клубом «Альянс».

До речі, рівняни лідирують у Першій лізі. 

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень