Рівнянам загрожує новий штам грипу

Медики застерігають від сезонного грипу і прогнозують зростання кількості хворих

Медики Рівненщини прогнозують цього року зростання кількості хворих на грип та ГРВІ. За словами начальника епідвідділу санепідемстанції Рівненщини Віктора Мороза, в середньому зростання хворих складатиме 15%. Воно буде спричинене циркуляцією вірусів грипу А Каліфорнія, грипу А Швейцарія і грипу Б Пхукет. Якраз останні два віруси для українців і будуть новими, до яких наш організм ще немає імунітету. Говорить Віктор Мороз:

За словами Віктора Мороза, вакцини будь-яких  виробників містять штами згаданих вірусів, тож будуть ефективними і цього сезону. До слова, щеплення необхідно проводити якраз напередодні сезону захворювань, і  в той момент, коли людина не має загострених хронічних хвороб.       

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень