Рівнянам розповіли про технологію створення коміксів (ФОТО, ВІДЕО)

А також про історію їх створення

[media=74224]

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) знайомство з унікальним жанром - коміксом - відбулося у неділю, 20 листопада.

[media=74225]

Зацікавленим, а це головним чином підлітки, розповіли, що таке комікс та якими бувають жанри цього виду мистецтва.


Говорили головним чином про іноземні комікси – японські, корейські та китайські.

В бібліотеці для молоді сподіваються, що подібні зустрічі допоможуть розвинутися цьому виду словесно-візуальної літератури і в Україні. Адже поки у нас комікси не є надто розвиненим видом мистецтва.

[media=74226]

Також під час заходу підліткам нагадали про  листопадовий письменницький марафон NaNoWriMo міжнародного проекту «Приходь та пиши!», коли протягом місяця потрібно написати роман на 50 тисяч слів. Учасникам недільної зустрічі, зокрема, розповіли, що потрібно для написання успішної розповіді.

[media=74227]

Детальніше про тему зустрічі можна дізнатися з відео.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень