У Рівному відкриють центр україно-грузинської дружби «САКАРТВЕЛО»

У центрі навчатимуть грузинській мові, розповідатимуть про культуру та мистецтво і кращі місця для туризму

За словами голови громадської організації «Центр україно-грузинської дружби» Руслана Толердави, у центрі рівняни матимуть можливість вивчати грузинську мову, ознайомитися з грузинською культурою та мистецтвом. Також, там розповідатимуть про зелений туризм Грузією – куди краще і вигідніше поїхати і як це зробити, розповідає Руслан Толердава:

 

- Ми хочемо створити школу грузинської мови в Рівному. Дивно, але вона має попит. Тому, що я кого питаю, кажуть: «так, я ходив би». Хочуть в Грузію поїхати, не лише знати грузинською «як справи», а щоб більше знати. І, крім того, буде бібліотека. Ми знаходимо людей, які пишуть книжки – це грузини, які приїхали з Абхазії, і розповідають цю історію; це книжки про історію Грузії, це книжки як вивчити грузинську мову. В цьому центрі, крім грузинської мови, також буде туристичний центр. Це буде не туристична компанія, це буде працювати так: я дзвоню другу і кажу - прийми безкоштовно людей. Вони лише оплачують дорогу, яку я не контролюю.

Щоправда, де буде знаходитися центр – поки не знають, наразі організатори займаються пошуком належного місця.

Відкриттю центу передуватимуть гучні події. 27 і 29 листопада відбудеться фестиваль грузинського кіно у кіноцентрі «Ера». Зокрема, показуватимуть грузинську стрічку «Інший берег», яка розкриває історію дванадцятирічного хлопчика, що був змушений виїхати з Абхазії через окупацію. Організатори кажуть, що історія близька і для українців, оскільки можна провести паралелі з Кримом.

А 30 листопада у Рівному пройде День україно-грузинської дружби, де будуть представлені культури обох країн. Супроводжуватиметься дійство виставками, піснями та кулінарними сюрпризами. Фестиваль відбудеться у міському Будинку культури у парку ім. Шевченка.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень