Рівнян запрошують на безкоштовний кінопоказ

У бібліотеку для молоді, що на вулиці Київській

Сьогодні в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбудеться показ американського драматичного фільму 2018 року. Це дебютна режисерська робота Елайджі Байнума з Тімоті Шаламе в головній ролі («Інтерстеллар» (2014), «Назви мене своїм ім'ям» (2017), культовий серіал «Батьківщина»).

У фільмі йдеться про сором'язливого підлітка Деніеля, який запам'ятає надовго свої літні канікули у тітки на мисі Кейп-Код, адже він примудрився одночасно зв'язатися з наркоторговцями та закохатися у найкращу дівчину цього американського півострова. Все б нічого, але красуня – сестра головного гангстера на цьому курорті.

В організації показу бібліотеці сприяє українська кінодистрибуторська компанії «АртХауз Трафік».

Вхід безкоштовний. Неділя, 24 лютого, о 14.30  (вул. Київська, 18)

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень