«Тут ніхто не кидає цукерками у мавпочок»: празький зоопарк порівняли із рівненським (ФОТО)

Це зробила колишня рівненська журналістка

Фото Празького зоопарку з сайту https://www.zoopraha.cz

Рівнянка Оксана Федас побувала у Празькому зоопарку.

Цьому зоопарку скоро 90 років. У ньому на 58 гектарах мешкають 4500 тварин. І користувачі туристичного порталу TripAdvisor присвоїли йому четверте місце у світі в категорії найбільш улюблених зоопарків світу. 

Оксана Федас

Оксана Федас порівняла Празький зоокуточок з рівненським:

Oksana Fedas 4 год Побувати в Празькому зоопапку - це як об'їздити кілька континентів за один день. Емоції просто зашкалюють: білі ведмеді, пінгвіни, жирафи, горили, бегемоти, морські котики. І бачили б ви мою реакцію, коли я помітила слонів. Головне - в зоопарку немає жодної клітки. Зоопарк тут захищає не людей від тварин, а навпаки. Звірі всі доглянуті, гуляють собі вільно по велетенських вольєрах зі штучними водоймами і навіть водоспадами. В деякі з них спокійно можна зайти.

 

Знаєте, більшість тварин є в Рівненському зоопарку, він в нас теж дуже пристойний. Тільки велика відмінність - поведінка людей: тут ніхто не кидає в мавпочок цукерками і не стукає й на кричить, щоб привернути увагу тигра чи лева, навіть діти ведуть себе адекватніше, ніж більшість дорослих українців.

А це фото Оксани Федас із Празького зоопарку:

Теги: зоопарк

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень