Рівненський зоопарк облюбували кияни

Їх тут побувало чимало у ці вихідні

У зоопарку Рівного у неділю відзначали Дні птахів і тапіра, а вчора, 1 травня, відкривали весняно-літній сезон. І хоча працівники цього принадного для туристів куточка не моніторять, звідки саме приїжджають відвідувачі, але кажуть, що їх тут чимало у ці вихідні було не з Рівного. А на парковці біля зоопарку було помітно чимало автомобілів зі столичними номерами.

Детальніше розповідає директор зоопарку Олег Павлюк:

На парковці, дивлячись на номери авто, помічаєш київських багато насправді. Я думаю, це пояснюється тим, що зоопарк розташований біля траси Київ-Чоп. І багато киян, які їздять з дітьми на вікенди в Карпати чи у Львів, по дорозі роблять зупинку в зоопарку. Вони тут можуть перепочити, прогулятись і далі їхати.

Щодо кількості відвідувачів, то, каже Олег Павлюк, їх у неділю було близько 6 тисяч, а вчора – десь 3,5 тисячі. Це - не більше, ніж зазвичай. Адже, пояснює директор зоопарку, традиційно у травневі вихідні українці віддають перевагу садінню картоплі, а не розвагам у зоопарку.

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: зоопарк
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень