Рівненський ЦНАП працює в тестовому режимі

Людям вже надають адміністративні послуги

Нагадаємо, сьогодні, попри очікування і підготовку місцевих владців, Президент Петро Порошенко на офіційне відкриття ЦНАПу не приїхав. Коментуючи це, директор ЦНАПу Віталій Герман сказав таке:

– Будемо чекати, все готово, будемо працювати в тестовому режимі. Будемо приймати громадян. Вчора ми прийняли близько 150 громадян. Пропускна здатність цього центру - близько 1000 осіб. Тобто щодня, якщо ми запрацюємо на повну потужність, 1000 меншканців області зможуть скористатися послугами.

Тим часом Порошенка чекають в обласному центрі орієнтовно за два дні. Про це повідомив радник голови облдержадміністрації, Сергій Мініч:

– В зв'язку з складними погодними умовами візит Петра Олексійовича Порошенка на Рівненщину переноситься на декілька днів. І офіційне відкриття центру переноситься на декілька днів. Більш точніше, коли саме прибуде Президент, буде повідомлено окремо для ЗМІ.

Між тим, комунальники не матимуть спокою ще декілька днів – доки візит не відбудеться. Нагадаємо, у зв‘язку з візитом першої особи у Рівному активно розчищали сніг і навіть попереносили смітники, аби контейнери не потрапили на очі Порошенку.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень