Рівненський школяр – перший на спринтерській гонці в Італії

Вперше там проводять чемпіонат Європи з велосипедного спорту серед юнаків

Фото ілюстративне

До 24 серпня в Італійському місті Піла триватиме перший чемпіонат Європи з велосипедного спорту (маунтенбайк) серед юнаків.

У першій спринтерській гонці на час з роздільного старту переможцем став рівнянин. Це вихованець дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Рівне та комунального обласної школи вищої спортивної майстерності Олександр Гудима (на фото).

Майже 7 років тренують спортсмена заслужені тренери України В’ячеслав та Олег Федорчуки.

Олександр Гудима навчається в ЗОШ № 8 міста Рівного.

Попереду ще три дні напружених змагань! Бажаємо успіхів!

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень