ON-LINE

Рівненський «сепаратист» Гранітний далі сидітиме за ґратами

понеділок, 22 травня 2017
Можливо, подаватиме в Європейський суд з прав людини

Рівненський активіст, підозрюваний в сепаратизмі, Ярослав Гранітний лишається з ґратами. Нагадаємо, що його підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України. Сьогодні в Рівненському апеляційному суді пройшло друге судове засідання за апеляційною скаргою адвоката Гранітного. Захист просив пом’якшити запобіжний захід до підозрюваного і дати йому домашній арешт замість двох місяців у СІЗО. Зазначимо, що Гранітний змінив адвоката, якого надала держава на іншого – Ярослава Кальку. Той просив взагалі відмінити рішення слідчого судді. Захист мотивував це тим, що докази слідчих проти засудженого не обґрунтовані:

В клопотанні вказано, що мого підзахисного тримають під вартою через ризик тиску на свідків з його боку. Але це просто взято з кримінального кодексу. Якихось вагомих доказів, що тиск справді можливий немає. Також Гранітний ні разу не ухилявся від слідства та добровільно давав усі покази. Я не бачу жодних підстав тримати його під вартою. 

 

Фактів, які б свідчили, що мій підзахисний вимагав розколу країни, немає. Мітинг був за легалізацію бурштиновидобування.

Ярослав Калька з правого боку

Та все ж після судової перерви колегія суддів вирішила продовжити тримання Ярослава Гранітного під вартою. Нагадаємо, що активісту обрали запобіжний захід у понеділок, 15-го травня. Детальніше про обставини справи читайте тут:

«Темна» справа Гранітного, або За що взяли під варту рівненського активіста? (ФОТО)

Адвокат Гранітного Ярослав Калька заявив, що якщо його під захисний погодиться, то сторона буде подавати до Європейського суду з прав людини.   

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено барсетку з документами

    Загублено барсетку з документами на прізвище Кривошеєв. У 51-ій маршрутці. Прохання...
  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного