Черепанов відмоляється оприлюднювати заробітки парку

Наступного року планується придбати новий екстремальний атракціон та оновити дерев'яний майданчик

[media=48971]

Цього року вперше за тривалий термін рівненський парк ім.Шевченка отримав прибуток від роботи атракціонів. І хоча конкретних сум директор парку Андрій Черепанов не озвучив, зауважив, що цього вдалося досягти завдяки зміні принципів співпраці із приватними підприємцями, які встановлюють свої атракціони на території парку. Прикметно, що державних і приватних каруселей у парку цього року було 50 на 50, говорить Андрій Черепанов:

На наступний рік, за словами Андрія Черепанова, є амбітні плани придбати новий екстремальний атракціон українського виробництва, не менш масштабний, ніж американські гірки. Із появою цього атракціону попит на приватні розваги став би менший. Також директор парку підкреслив, що у разі, якщо парк почне заробляти кошти, вони проведуть заміну і дерев’яного дитячого майданчика на новий і сучасний.

[media=48968]

Зараз у парку інтенсивно готуються до зими. Відпочинковий сезон закрили в середині жовтня, а на сьогодні завершили демонтаж конструкцій на зиму та прибрали частину атракціонів до складських приміщень. Серед пріоритетних завдань на сьогодні - прибирання парку. Говорить Андрій Черепанов:

Так, з парку вивезуть близько тисячі автомобілів листя та гілля. За словами Андрія Черепанова, частину дрібного гілля перероблять на мульчу безпосередньо у парку, адже цього року за 25 тисяч гривень парк придбав подрібнювач. Мульчу у парку вкладають на клумби та під дерева, аби запобігти надмірному випаровуванню вологи – виходить природне добриво. Серед інших планів на цей рік – встановлення антивандальних лавок. На Квасилівському ливарному заводі для нашого парку виготовлять 107 таких лавок. Цікаво, що вага однієї лавочки становить понад 100 кілограмів і її ще й забетонують при встановленні.

[media=48966]

Нагадаємо, що традиційно сезон активного відпочинку у парку стартує у два етапи – 15 квітня запускають атракціони, а з 1 травня починаються літні заходи.   

[media=48969]

[media=48967]

[media=48965]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень