Відомий рівненський музикант подякував усім за підтримку у скрутний момент

Ще вчора ввечері він писав у соцмережі Фейсбук, що необхідні терміново кошти на лікування його мами 

Радіо Трек писав про проблему, яка виникла у родині музиканта групи «Брем Стокер» Олексія Казанцева (на фото) у публікації Чи плати чи вмирай: відомий рівненський музикант потребує допомоги

А нещодавно музикант у Фейсбук написав, що кошти на лікування мами спільними зусиллями вже зібрано:

Сьогодні, спільно зі всіма вами, оплатили операцію моїй мамі. Менше, ніж за добу закрили рахунок. Грошей треба ще багато, але те, що людям не байдуже, це надихає.
Дякую кожному.

До речі, до Радіо Трек звернулася начальник міського управління охорони здоров'я Вікторія Покоєвчук. Вона попросила дати її номер телефона Олексію Казанцеву і пояснила:

Якщо мама музиканта - жителька міста, то можлива матеріальна допомога на лікування з міського бюджету. Я скажу, які документи для цього необхідні .

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень